Zanussi
Lacimbali
Dometic
Electrolux
 
 
SİTEMİZ YENİLENMİŞTİR
Kusursuz Mutfakların Sırrı
DAMLATEKNİK OLARAK BİR DEĞERLENDİRME TOPLANTISINDAN DAHA ÖDÜLLE DÖNDÜK.
adadadad
 
 
     Anasayfa   |    Damlateknik   |   İletişim   |   Referanslar
HABERLER


Kusursuz Mutfakların Sırrı

Electrolux Professional soğutma ekipmanlarını, ETL-ECA sertifikasının uluslararası garantisi ile dünya mutfak profesyonellerinin beğenisine sunuyor. Endüstriyel Mutfak Sektöründe Entegre çözümler uzmanı Electrolux Professional...

Electrolux Professional soğutma ekipmanlarını, ETL-ECA sertifikasının uluslararası garantisi ile dünya mutfak profesyonellerinin beğenisine sunuyor. Endüstriyel Mutfak Sektöründe Entegre çözümler uzmanı Electrolux Professional, ürettiği soğutma Ekipmanları ile ECA-ETL sertifikası aldı. ETL-ECA sertifikası uluslararası alanda büyük önem taşıyor. Etkili enerji tasarrufu sağlayan ekipmanlar üreten kurumlar ve organizasyonlar için düzenlenen bu sertifikalar ayrıca bu tür üretim yapanlara çeşitli avantajlar da sağlıyor. Açılımı Enerji Teknoloji Listesi olan (ECL) İngiliz hükümeti ile bir araya gelerek 6 binin üzerinde ürünü inceledi ve enerji tasarrufuna etki kriterlerini belirledi. Ayrıca Geliştirilmiş Teşvik Sistemi (ECA) ise enerji tasarruflu ekipmanlara yatırım yapan üreticilere vergi avantajları da sunuyor.
ETL’de adı geçen enerji tasarrufunda etkili ürünler, uzun dönemde tüketicilere önemli miktarda finansal yararlar sağlıyor. ETL’de adı geçen ürünlere yapılan yatırımlar ECA için de geçerli oluyor. ECA-ETL sertifikasının geçerli olduğu Electrolux Professional ve Zanussi Professional markaları altındaki tüm soğutucu ürün grupları 2006’dan itibaren Electrolux Professional müşterilerinin beğenisine sunulacak. Daha sonraki dönemlerde, ECA-ETL Electrolux Professional tarafından üretilecek diğer ürünler için de geçerliliğini sağlayacak.

Diğer Haberler

SİTEMİZ YENİLENMİŞTİR
DAMLATEKNİK OLARAK BİR DEĞERLENDİRME TOPLANTISINDAN DAHA ÖDÜLLE DÖNDÜK.
adadadad
 
     
  Copyright © 2005, Damlateknik. Tüm Hakları Saklıdır