Zanussi
Lacimbali
Dometic
Electrolux
 
 
SİTEMİZ YENİLENMİŞTİR
Kusursuz Mutfakların Sırrı
DAMLATEKNİK OLARAK BİR DEĞERLENDİRME TOPLANTISINDAN DAHA ÖDÜLLE DÖNDÜK.
adadadad
 
 
     Anasayfa   |    Damlateknik   |   İletişim   |   Referanslar
HABERLER


DAMLATEKNİK OLARAK BİR DEĞERLENDİRME TOPLANTISINDAN DAHA ÖDÜLLE DÖNDÜK.

Electrolux Profesyonel Servis Toplantısı, Türkiye'nin birçok yerinde bulunan Electrolux Profesyonel Yetkili Servisleri'nin katılımıyla "MSA ELECTROLUX AUDITORIUM"'da gerçekleşti.

Her yıl iki kere düzenlenen Electrolux Profesyonel Yetkili Servisleri Toplantısı, 13-14 aralık tarihlerinde “MSA Electrolux Auditorium”’da yapıldı. Türkiye’nin dört bir yanından gelen 75 kişinin katılımıyla gerçekleşen Electrolux Profesyonel Yetkili Servis Toplantısı’nda, Electrolux Profesyonel Servis Müdürü İrfan Saygınar tarafından 2012 yılının genel değerlendirmesi yapıldı, yenilenen ürünlerden ecostore Soğutma grubu, XP pişirme serisi, air-o-steam Touchline fırınlar, Çamaşırhane Ekipmanları’ndan yeni G5000 serisinin özellikleri üzerinden geçildi ve 2013 yılında çıkacak yeni ürün grupları açıklandı.

 

Toplantıda, yılın en başarılı servislerine ödülleri ve plaketleri verildi. Yedek parça satışında en iyi satış yapan ilk 3 kişiye; cihaz satışında en iyi satış yapan ilk 3 kişiye; müşteri memnuniyeti anketleri sonucu en iyi müşteri memnumiyeti sağlayan ilk 3 kişiye; proje montajlarında en iyi performans sergileyen ilk 2 kişiye ve Electrolux Profesyonel Servis Merkezi tarafından belirlenen en başarılı 1 kişiye ödülleri ve plaketleri verildi. Belirlenen kişilere verilen ödül ise; harika bir Venedik Turu ve Venedik yakınlarında bulunan Electrolux Profesyonel fabrikasını ziyaret olacak.

 

Gerçekleşen Electrolux Profesyonel Yetkili Servisleri Toplantısı’nda; Electrolux Profesyonel’in kurumsal partneri olan “Brita Profesyonel Su Arıtma Sistemleri’nin Genel Müdürü Özgül Aşçı”, yeni filtreleme sistemleri hakkında bilgi verirken; “Testo Firması”'nın Satış Müdürü Murat Adaköy de ölçümleme cihazları ile ilgili aktarımlarda bulundu ve bu ürünlerin tanıtımını yaptı.


Diğer Haberler

SİTEMİZ YENİLENMİŞTİR
Kusursuz Mutfakların Sırrı
adadadad
 
     
  Copyright © 2005, Damlateknik. Tüm Hakları Saklıdır